Перекласти сторінку


Доставка

Стандартний сервіс доставки займаємаксимум 25 рабочих днів. Будь ласка, зверніть увагу, що послуг відслідкування поштового відправлення ми не надаємо.

Доставка під час курортного сезонуабо свят може бути довша, ніж у звичні дні. Приблизно затримка займає 5-7 робочих днів.

У випадку отримання бракованого товару, Ви маєте 3 дні для відшкодування збитків – повернення коштів або обмін отриманого товару на новий.

У випадку, якщо Ви отримали не той товар, що замовляли, він має бути повернутий в некористованому стані та в оригінальній упаковці. Такі ситуації майже неможливі, та ніхто не застрахований від похибок.Та все ж, ми цінуємо Вас як клієнта та для нас дуже важливе задоволення Ваших потреб як покупця.

Після 1 року успішного продажу на аукціоні aukroта на популярних інтернет-дошках оголошень ми вирішили працювати в повній мірі, та відкрити свій сайт. В даний час він на стадії розробки, новий товар все додається, регулюємо поставки, ціни. Тому Ваші відгуки та пропозиції дуже важливі як для нас, так і для якості сервісу обслуговування.

Ми пропонуємо самі помірні ціни серед українських інтернет-магазинів, прагнемо, щоб наш сервіс був максимально простий, зручний та вигідний для Вас!

Будь ласка, не соромтесь звертатись до нас в любий час доби, до чи після покупки, і менеджер завжди Вам допоможе.

Підписуйтесь на новини, приймайте участь в акціях!

Залишайтесь з нами, адже купувати в магазині Лана - Львів просто та вигідно!

ДоставкаЦіна
Відділення Укрпошти 0 грн
Нова Пошта 30 грн